Kniha návštěv

Datum: 14.11.2014

Vložil: Skálová Olga

Titulek: Re: Podekovani

Dobrý den, paní Smolová
Moc děkujeme za vaši přízeň a jsme rády, že máme tak věrné a skvělé příznivce. Doufám, že se naše CD líbí i za " velkou louží ". Vám také přejeme vše nejlepší a těšíme se na Vás na našich vánočních koncertech.
Za Carminu Skálová Olga

—————

Datum: 26.10.2014

Vložil: Lenka

Titulek: čtvrtstoletí

Všechny zdravím, včerejší koncert k Vašemu výročí byl famozní, určitě dlouhou dobu z tohoto zážitku " budu žít". Také vaši hosté a moderátor, kterého podle hlasu dobře znám z plzeňského rozhlasu "ozdobili" včerejší večer. jak jste si jistě všimli, nechtělo se nám domů, bylo nám s Vámi dobře a těším se na zpívání na schodech a na koledy:-)) Možná jsem to včera přeslechla, ale nechá se někde koupit CD s vašimi písničkami? Přeji hodně štěstí, dobrých písniček a nadále chuť rozdávat dobrou náladu.

—————

Datum: 28.10.2014

Vložil: Olga Skálová

Titulek: Re: čtvrtstoletí

Dobrý den paní Lenko,
děkujeme za vaše slova chvály, moc nás to potěšilo. CD jsou ještě k mání, pokud se znáte s někým ze sboru, může Vám ho předat a nebo Vám ho necháme v komunitním centru v kanceláři. Můžeme se domluvit i po telefonu. Cena za 1 CD je Kč 100,-. Ještě jednou děkujeme.
Skálová Olga
mobil: 603 514 116

—————

Datum: 25.11.2015

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Re: čtvrtstoletí

Jejda, já se zapomněla podívat, co jste mi odpověděli a koukám po roce, že jsem mohla mít CD.....:-( Určitě přijdu na Vaše zpívání na schodech, moc se těším.....-)

—————

Datum: 26.09.2013

Vložil: miluš

Titulek: koncert v Příchovicích

Tak nevím,zda mám špatné informace,nebo je překlep na vašich stránkách .Myslela jsem si , že koncert v Příchovicích je 11.10.2013 a vy uvádíte 11.11.2013,prosím, kde je chyba?

—————