Kniha návštěv

Datum: 20.10.2019

Vložil: Vlasta H.

Titulek: Re: Vánoce s Carminou

Děkujeme za pochvalu. :-)

—————

Datum: 29.04.2019

Vložil: miluse

Titulek: noční proud

Ahoj děvčata, poslouchala jsem noční proud a bylo to velmi pěkné povídání. Přeji do dalších let hodně úspěchů miluš

—————

Datum: 11.05.2019

Vložil: Miluš

Titulek: Re: noční proud

Děkujeme za přáníčko a rády tě uvidíme na našem koncertě.

—————

Datum: 11.02.2019

Vložil: Lucie F.

Titulek: Podekovani

Rada bych podekovala uzasnemu peveckemu souboru Carmina za krasny vanocni koncert, byl to balzam na dusi a tesim se na dalsi Vase koncerty a hlavne na CD k Vasemu 30. jubileu. Jen tak dal, mile damy!

—————

Datum: 11.04.2017

Vložil: Tatiana Hošťálková

Titulek: koncert v Přešticích-Sokolovna

Byla jsem na pozvání kamarádky na vašem pátečním vystoupení tady
v Přešticích. Sezpívané jste moc pěkně, ladí vám to. Vaše sólistka má nádherný hlas, to jsem tedy zírala. Líbilo se mi i ozvučení, bylo naprosto akorát, slyšet bylo dobře, ale člověk nepotřeboval hluchátka, aby netrpěl hlukem, jak je to dnes v módě. Kde to neřve, tak asi nehraje muzika. Osobně nemusím to sborové trylkování, to mi u některých známých písniček poněkud vadilo, ale není to zásadní problém-asi holt sborové zpívání je prostě jiné než u sólistů.

Co mi ale vadilo a doopravdy hodně, ty vaše anglické písničky. Proboha, proč zpíváte anglicky, když anglicky evidentně vůbec neumíte? Je to utrpení poslouchat tu vaši "angličtinu"! Netrpěla jsem sama, vím o více lidech, co to říkali...... Přitom řada písniček, co tak s prominutím przníte anglicky, má krásné české texty, a ty byste zazpívaly moc hezky, holky. Proč děláte něco, co prostě neumíte? A kazíte tak celkový dojem?

A ještě malý detail. Když jste vyšly na pódium v těch dederonových (?) hazukách a bílých kalhotách, tak to ve mně evokovalo nástup soutěžících do nějaké kuchařské soutěže.... Škoda, že nemůžete být oblečené trochu šik.

Jinak dobrý zážitek. Děkuji.

—————