Kniha návštěv

Datum: 09.04.2015

Vložil: Helena smolova

Titulek: Poděkování

Milé Carmínky,musím Vám opět poděkovat za krásné velikonoční vystoupení v domě historie Přeštic,které vyšperkoval váš bývalý dirigent pan Jiří Langmajer,nejdříve tak pošmourné odpoledne rozsvítilo sluníčko,jakoby za odměnu za vaše zpívání,už se těšíme s mojí kamarádkou na vaše vystoupení v Příchovicích ,přeji vám všem at se vám daří jako doposud vaše věrné fanynky Helena a Jana.

—————

Datum: 14.05.2015

Vložil: Skálová

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme, vaše reakce je milá a povzbuzující. Přejeme hezké zážitky při našem zpívání a v Příchovicích, naviděnou. Skálová

—————

Datum: 31.10.2014

Vložil: miluše

Titulek: pozdrav Carmině

Ahoj Carminky,

bohužel jsem se nemohla zúčastnit výročního koncertu a tak vám alespoň takto přeji do dalších let hodně krásné muziky a ať vám to šlape stále tak dobře jako dosud Miluš Voláková

—————

Datum: 14.11.2014

Vložil: Olga Skálová

Titulek: Re: pozdrav Carmině

Ahoj Miluš,
děkujeme za přání a přijď si nás poslechnout na něketrý vánoční koncert, budeme i v Praze, tak kdybys byla u vnučky, můžeš nás slyšet i tam.
Za Carminu Olina

—————

Datum: 30.10.2014

Vložil: Helena Smolova

Titulek: Podekovani

Zdravim vsechna devcata ze sboru a chci vam timto podekovat za vas skvely koncert k vasemu 25 vyroci zalozeni sboru Carmina .Mela jsem tu cest s vami oslavit vase desate vyroci a od tech dob nevynechame s moji kamaradkou Janou jedine vase vystoupeni.Na vasem vyrocnim koncertu me potkalo stesti ,ze jsem ziskale vase uz treti CD tim ,ze jsem odpovedela na jednu z peti polozenych otazek ,o CD Ave Maria jsem prisla ,nebot pri navsteve nasich pratel az z USA,jsem to CD venovala jako darek a tak putovalo az za velkou louzi jak se rika.Chci celemu sboru poprat hodne stesti,zdravi a stale dorou naladu,kterou svymi vystoupenimi rozdavate dal mezi vechny vase priznivce na shledanou pri vanocnich koncertech se tesi Helena .

—————