Kniha návštěv

Datum: 31.10.2014

Vložil: miluše

Titulek: pozdrav Carmině

Ahoj Carminky,

bohužel jsem se nemohla zúčastnit výročního koncertu a tak vám alespoň takto přeji do dalších let hodně krásné muziky a ať vám to šlape stále tak dobře jako dosud Miluš Voláková

—————

Datum: 14.11.2014

Vložil: Olga Skálová

Titulek: Re: pozdrav Carmině

Ahoj Miluš,
děkujeme za přání a přijď si nás poslechnout na něketrý vánoční koncert, budeme i v Praze, tak kdybys byla u vnučky, můžeš nás slyšet i tam.
Za Carminu Olina

—————

Datum: 30.10.2014

Vložil: Helena Smolova

Titulek: Podekovani

Zdravim vsechna devcata ze sboru a chci vam timto podekovat za vas skvely koncert k vasemu 25 vyroci zalozeni sboru Carmina .Mela jsem tu cest s vami oslavit vase desate vyroci a od tech dob nevynechame s moji kamaradkou Janou jedine vase vystoupeni.Na vasem vyrocnim koncertu me potkalo stesti ,ze jsem ziskale vase uz treti CD tim ,ze jsem odpovedela na jednu z peti polozenych otazek ,o CD Ave Maria jsem prisla ,nebot pri navsteve nasich pratel az z USA,jsem to CD venovala jako darek a tak putovalo az za velkou louzi jak se rika.Chci celemu sboru poprat hodne stesti,zdravi a stale dorou naladu,kterou svymi vystoupenimi rozdavate dal mezi vechny vase priznivce na shledanou pri vanocnich koncertech se tesi Helena .

—————

Datum: 14.11.2014

Vložil: Skálová Olga

Titulek: Re: Podekovani

Dobrý den, paní Smolová
Moc děkujeme za vaši přízeň a jsme rády, že máme tak věrné a skvělé příznivce. Doufám, že se naše CD líbí i za " velkou louží ". Vám také přejeme vše nejlepší a těšíme se na Vás na našich vánočních koncertech.
Za Carminu Skálová Olga

—————

Datum: 26.10.2014

Vložil: Lenka

Titulek: čtvrtstoletí

Všechny zdravím, včerejší koncert k Vašemu výročí byl famozní, určitě dlouhou dobu z tohoto zážitku " budu žít". Také vaši hosté a moderátor, kterého podle hlasu dobře znám z plzeňského rozhlasu "ozdobili" včerejší večer. jak jste si jistě všimli, nechtělo se nám domů, bylo nám s Vámi dobře a těším se na zpívání na schodech a na koledy:-)) Možná jsem to včera přeslechla, ale nechá se někde koupit CD s vašimi písničkami? Přeji hodně štěstí, dobrých písniček a nadále chuť rozdávat dobrou náladu.

—————