Kniha návštěv

Datum: 11.04.2017

Vložil: Tatiana Hošťálková

Titulek: koncert v Přešticích-Sokolovna

Byla jsem na pozvání kamarádky na vašem pátečním vystoupení tady
v Přešticích. Sezpívané jste moc pěkně, ladí vám to. Vaše sólistka má nádherný hlas, to jsem tedy zírala. Líbilo se mi i ozvučení, bylo naprosto akorát, slyšet bylo dobře, ale člověk nepotřeboval hluchátka, aby netrpěl hlukem, jak je to dnes v módě. Kde to neřve, tak asi nehraje muzika. Osobně nemusím to sborové trylkování, to mi u některých známých písniček poněkud vadilo, ale není to zásadní problém-asi holt sborové zpívání je prostě jiné než u sólistů.

Co mi ale vadilo a doopravdy hodně, ty vaše anglické písničky. Proboha, proč zpíváte anglicky, když anglicky evidentně vůbec neumíte? Je to utrpení poslouchat tu vaši "angličtinu"! Netrpěla jsem sama, vím o více lidech, co to říkali...... Přitom řada písniček, co tak s prominutím przníte anglicky, má krásné české texty, a ty byste zazpívaly moc hezky, holky. Proč děláte něco, co prostě neumíte? A kazíte tak celkový dojem?

A ještě malý detail. Když jste vyšly na pódium v těch dederonových (?) hazukách a bílých kalhotách, tak to ve mně evokovalo nástup soutěžících do nějaké kuchařské soutěže.... Škoda, že nemůžete být oblečené trochu šik.

Jinak dobrý zážitek. Děkuji.

—————

Datum: 09.06.2016

Vložil: 9.6.2015

Titulek: společný koncert v ROKYCANECH


Zdravím všechny členky vašeho sboru,

děkujeme za vaši včerejší ,milou návštěvu u nás,za krásný zážitek z vašeho zpívání a za neskutečně nabíjející společný zpěv.Těšíme se na další setkání našich sborů a přejeme krásné léto....Martina z CANTATE

—————

Datum: 04.09.2015

Vložil: Jarka

Titulek: Setkání Unie

V sobotu 12.9.2015 v 10h v Sušici máte možnost si prohlédnout koncertní místa na Setkání sborů 2016. Ozvěte se prosím, zda přijedete. Díky Jarka Ha a Pepa Bai

—————

Datum: 09.04.2015

Vložil: Helena smolova

Titulek: Poděkování

Milé Carmínky,musím Vám opět poděkovat za krásné velikonoční vystoupení v domě historie Přeštic,které vyšperkoval váš bývalý dirigent pan Jiří Langmajer,nejdříve tak pošmourné odpoledne rozsvítilo sluníčko,jakoby za odměnu za vaše zpívání,už se těšíme s mojí kamarádkou na vaše vystoupení v Příchovicích ,přeji vám všem at se vám daří jako doposud vaše věrné fanynky Helena a Jana.

—————

Datum: 14.05.2015

Vložil: Skálová

Titulek: Re: Poděkování

Děkujeme, vaše reakce je milá a povzbuzující. Přejeme hezké zážitky při našem zpívání a v Příchovicích, naviděnou. Skálová

—————

Datum: 31.10.2014

Vložil: miluše

Titulek: pozdrav Carmině

Ahoj Carminky,

bohužel jsem se nemohla zúčastnit výročního koncertu a tak vám alespoň takto přeji do dalších let hodně krásné muziky a ať vám to šlape stále tak dobře jako dosud Miluš Voláková

—————

Datum: 14.11.2014

Vložil: Olga Skálová

Titulek: Re: pozdrav Carmině

Ahoj Miluš,
děkujeme za přání a přijď si nás poslechnout na něketrý vánoční koncert, budeme i v Praze, tak kdybys byla u vnučky, můžeš nás slyšet i tam.
Za Carminu Olina

—————

Datum: 30.10.2014

Vložil: Helena Smolova

Titulek: Podekovani

Zdravim vsechna devcata ze sboru a chci vam timto podekovat za vas skvely koncert k vasemu 25 vyroci zalozeni sboru Carmina .Mela jsem tu cest s vami oslavit vase desate vyroci a od tech dob nevynechame s moji kamaradkou Janou jedine vase vystoupeni.Na vasem vyrocnim koncertu me potkalo stesti ,ze jsem ziskale vase uz treti CD tim ,ze jsem odpovedela na jednu z peti polozenych otazek ,o CD Ave Maria jsem prisla ,nebot pri navsteve nasich pratel az z USA,jsem to CD venovala jako darek a tak putovalo az za velkou louzi jak se rika.Chci celemu sboru poprat hodne stesti,zdravi a stale dorou naladu,kterou svymi vystoupenimi rozdavate dal mezi vechny vase priznivce na shledanou pri vanocnich koncertech se tesi Helena .

—————

Datum: 14.11.2014

Vložil: Skálová Olga

Titulek: Re: Podekovani

Dobrý den, paní Smolová
Moc děkujeme za vaši přízeň a jsme rády, že máme tak věrné a skvělé příznivce. Doufám, že se naše CD líbí i za " velkou louží ". Vám také přejeme vše nejlepší a těšíme se na Vás na našich vánočních koncertech.
Za Carminu Skálová Olga

—————

Datum: 26.10.2014

Vložil: Lenka

Titulek: čtvrtstoletí

Všechny zdravím, včerejší koncert k Vašemu výročí byl famozní, určitě dlouhou dobu z tohoto zážitku " budu žít". Také vaši hosté a moderátor, kterého podle hlasu dobře znám z plzeňského rozhlasu "ozdobili" včerejší večer. jak jste si jistě všimli, nechtělo se nám domů, bylo nám s Vámi dobře a těším se na zpívání na schodech a na koledy:-)) Možná jsem to včera přeslechla, ale nechá se někde koupit CD s vašimi písničkami? Přeji hodně štěstí, dobrých písniček a nadále chuť rozdávat dobrou náladu.

—————